Wyników 1 - 9 z 9

Używana złota biżuteria

Używana złota biżuteria nigdy się nie starzeje, z czasem zyskuje zaś jedynie na wartości. Dlatego też nasz sklep odpowiedział na potrzeby klientów i umieścił w ofercie również używane ozdoby. Można je kupić dla siebie lub ofiarować komuś bliskiemu jako upominek. Prezent w postaci takiego dodatku jest zaś zazwyczaj tańszy niż nowe wyroby ze złota.

Używane złote pierścionki, kolczyki i bransoletki

Obecne trendy pozwalają dowolnie łączyć i zestawiać ze sobą elementy z różnych kompletów biżuterii, o ile są wykonane z jednego kruszcu. Dlatego, aby dać klientom jeszcze większe możliwości w zakresie tworzenia ciekawych zestawień ozdób, oprócz nowych, mamy w ofercie także używane złote pierścionki, kolczyki, bransoletki, zawieszki i zegarki. W efekcie na pewno każdy znajdzie wśród nich coś niepowtarzalnego i odpowiadającego jego gustom.

Jaką biżuterię wybrać – nową czy używaną?

W przypadku biżuterii używane nie musi znaczyć gorsze. Czasem jest wręcz przeciwnie! Artykuły jubilerskie ze złota, o ile są właściwie użytkowane, mogą nawet zyskać na wartości, szczególnie jeśli są wykonane w unikalnych wzorach. Atuty używanej biżuterii to przede wszystkim jej ponadczasowość i niepowtarzalność. Używane produkty są unikatowe i zazwyczaj niedostępne w aktualnych kolekcjach. Złoto nigdy nie przestaje być modne, a zakup złotego łańcuszka czy bransoletki to nie tylko przyjemność, ale często także inwestycja. Klejnot z drogocennego metalu może stać się także pamiątką rodzinną, symbolem wyjątkowych chwil i dowodem miłości.

Cena sprzedaży brutto: 1268,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 1260,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 1310,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 497,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 1100,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 550,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 674,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 4800,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 3000,00 zł

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?

Zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę L-Gold wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Ciasteczka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

FacebookInstagram © 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone L-Gold Projekt i wykonanie: Hedea.pl