L-Gold.pl jest własnością firmy Grand B Michał Kropielnicki ul. Walecznych 2, 09-400 Płock, istniejącej od 2006 roku NIP 774-130-60-84, REGON 610328122; Wpis do ewidencji działalności gospodarczej 970 wydany przez Wójta Gminy Łąck. Sprzedajemy wyroby ze złota. Naszym atutem jest bogaty asortyment najwyższej jakości produktów, jak i prężnie działające biuro obsługi klienta, gdzie można uzyskać profesjonalną poradę. Nasz cel jest prosty: oferować modną, o najwyższej jakości i pięknym wykonaniu biżuterię i artykuły jubilerskie z zachowaniem satysfakcjonującej ceny oraz stuprocentowego zadowolenia naszych Klientów.

Na stronie l-gold.pl znajdą Państwo największy wybór wyjątkowej biżuterii. Dzięki aktywnej współpracy z naszymi partnerami, otwieramy nowe horyzonty prowadzonej działalności, tak by stale zadowalać naszych Klientów pierwszorzędnymi produktami, które zaspokoją każdy gust. Nasza oferta stale wzbogacana jest przez nowe wzory. Czyni to sklep l-gold.pl Państwa najlepszym wyborem w zakupie nowoczesnej i modnej biżuterii. Nasze standardy jakości sprawiają, że gdy wybierają Państwo l-gold.pl, jest to równoznaczne z wyborem najwyższej jakości biżuterii.

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?

Zapisz się do naszego newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę L-Gold wskazanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu przedstawienia oferty oraz wysyłki wiadomości marketingowych.

Ciasteczka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

FacebookInstagram © 2020 Wszelkie pawa zastrzeżone L-Gold Projekt i wykonanie: Hedea.pl